""

נעים להכיר, שמי איריס לנצוט נולדתי באנטוורפן שבבלגיה, ובגיל 12 עליתי לארץ, מגיל צעיר מאוד היה לי חיבור מיוחד לשפות, קלטתי אותן מהר מאוד ולאט לאט הבנתי שזה יהיה תחום העיסוק העיקרי שלי בחיים. כבר בלימודי התיכון התמקדתי בעולם השפות ובתעודת הבגרות שלי מתנוססות להן חמש יחידות לימוד בצרפתית ובאנגלית.

את לימודי התואר שלי סיימתי בהצלחה יתרה ב"מכון וינגייט" בית הספר הגבוה לספורט ומאמנים, שם הוסמכתי כמורה לחינוך גופני ואת מרבית שנותיי בתפקיד ביצעתי עם תלמידים זרים דוברי אנגלית במסגרות השונות.

תרגום איכותי-מחייב ניסיון

הניסיון שלי בתחום התרגום הוא ההבטחה שלי אליכם לקבל ממני תרגום מקצועי עד דגש עיקרי על מקצועיות ושירות איכותי ואישי. משנת 1993 אני עוסקת בתרגום מקצועי כמקור הפרנסה העיקר שלי, ומציעה ללקוחותיי שירותי תרגום מקצועי במגוון תחומים כגון: סוציולוגיה, מדעי החיים, פסיכולוגיה, מדעי ההתנהגות, חינוך ועוד. את הניסיון העיקרי הרב שלי השגתי דרך עבודה אינטנסיבית מול חברות תרגום גדולות ובין-לאומיות ובמקביל ביצעתי לא מעט עבודות תרגום עבור סטודנטים ועוד תרגומים למגזר הפרטי.

סוגי התרגום המקצועי אותם אני מעניקה מזה שנים ללקוחות שלי הם:

איך עובד תרגום מקצועי ב"איריס תרגומים"?

לפני הכל חשוב לי לציין, תרגום מקצועי מול המגזר הפרטי או כזה המתבצע מול גופים גדולים, ארגונים וחברות תרגום מקבל על שולחן העבודה שלי יחס ושירות זהים. החשיבות של זמינות ושירות מבחינתי הם ערך עליון, והם שווי ערך למוצר איכותי כיוון שהם מהווים חלק מחבילה אחת וממוצר אחד.

התהליך עצמו

בין אם אתם מחפשים תרגום מקצועי לספרים, תרגום מקצועי לאתרים, תרגום למצגות או כל סוג תרגום אחר – את החומרים תוכלו להעביר אלי ישירות למייל(או לפקס אם אתם עדיין משתמשים בו) ואם עדיין חשובה לכם הפגישה האישית, אשמח להיפגש אתכם פנים מול פנים ולעבור יחד על החומרים ולהבין במדויק את הצרכים שלכם עבור כל אחד מהתרגומים. מכיוון שאני מבינה את הצורך שלכם בתרגום מקצועי ואיכותי, אשמח להעביר אליכם דוגמאות תרגום שעשיתי עבור לקוחותיי בתחומים אותם תרצו לקבל ממני שירות, על מנת שתוכלו להתרשם מהמקצועיות ואיכות התרגום שלי. במידה ובחרתם בשירותי התרגום המקצועי שלי, החומרים המוכנים יועברו אליכם מיד בתום התהליך במייל, דואר או כל דרך אחרת שתבחרו.

פתרונות תרגום מקצועי-מדויק שירותי ונוח

בעולם שבו רובנו מתנהלים מול מערכות דוברות אנגלית ואנו נדרשים לא פעם לתרגם את המסמכים השונים שלנו אליה, אנו חייבים להפוך את התרגום מאנגלית לעברית לנגיש ונוח ומבלי לזנוח בצד את המקצועיות. הניסיון שצברתי לאורך השנים מאפשר לי להעניק לקהל הלקוחות שלי תרגום מקצועי, נאמן למקור ולא פחות חשוב-מהיר. השירות ללקוח הוא גולת הכותרת עבורי, אני מאמינה שמוצר איכותי מתחיל ונגמר בשירות טוב ללקוח.

להצעת מחיר

מלאו את הטופס ואחזור עם הצעת מחיר בהקדם
אפשר גם להתקשר 052-2905328